Про Центр

Харківська обласна громадська організація “Центр дослідження міжетнічних відносин Східної Європи” була заснована у 2011 році за ініціативи групи молодих істориків. Центр виступає організатором наукових та громадських заходів: конференцій, круглих столів, семінарів та публічних обговорень. Організація бере участь у підготовці та проведенні виставок, конкурсів, освітніх проектів. Основну увагу у своїй діяльності Центр зосереджує на проблемах історії міжетнічних відносин в Україні, злочинах тоталітарних режимів у Східній Європі, дослідженні та збереженні історико-культурної спадщини.
Метою діяльності Центру є сприяння поширенню академічних та громадських практик звернення до ініціатив, які мають на меті переосмислення та репрезентацію мультикультурного простору Харкова та України.
Організація співпрацює з науковцями, навчальними закладами, науковими та громадськими установами з України, Ізраїлю, Канади, Австрії, Німеччини, Великої Британії, Швейцарії, Польщі, Росії та Сполучених Штатів Америки. Ми підтримуємо партнерські контакти та спільно проводимо заходи з історичним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Університетом Ст. Галлен, Ініціативою “Українсько-єврейська зустріч”, Польським інститутом у Києві, Східним інститутом українознавства імені Ковальських.
Основними завданнями організації є проведення та підтримка науково-дослідницьких проектів у галузі історії міжетнічних відносин на території Східної Європи. Центр ставить собі за мету забезпечення зв’язків та обмін досвідом з науково-дослідницькими, освітніми та громадськими організаціями в Україні; координацію та здійснення спільної наукової роботи з вищими навчальними закладами та освітніми академічними центрами в Україні. Завдання Центру – сприяння інтеграції української науки до європейського та світового простору.
Організація запрошує до співробітництва громадські та наукові установи; студентів, викладачів та співробітників навчальних закладів, дослідницьких та культурних інституцій.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s