Про Центр

Харківська обласна громадська організація “Центр дослідження міжетнічних відносин Східної Європи” була заснована у 2011 році за ініціативи групи молодих істориків. Центр виступає організатором наукових та громадських заходів: конференцій, круглих столів, семінарів та публічних обговорень. Організація бере участь у підготовці та проведенні виставок, конкурсів, освітніх проектів. Основну увагу у своїй діяльності Центр зосереджує на проблемах історії міжетнічних відносин в Україні, злочинах тоталітарних режимів у Східній Європі, дослідженні та збереженні історико-культурної спадщини.
Метою діяльності Центру є сприяння поширенню академічних та громадських практик звернення до ініціатив, які мають на меті переосмислення та репрезентацію мультикультурного простору Харкова та України.
Організація співпрацює з науковцями, навчальними закладами, науковими та громадськими установами з України, Ізраїлю, Канади, Австрії, Німеччини, Великої Британії, Швейцарії, Польщі, Росії та Сполучених Штатів Америки. Ми підтримуємо партнерські контакти та спільно проводимо заходи з історичним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Університетом Ст. Галлен, Ініціативою “Українсько-єврейська зустріч”, Польським інститутом у Києві, Східним інститутом українознавства імені Ковальських.
Основними завданнями організації є проведення та підтримка науково-дослідницьких проектів у галузі історії міжетнічних відносин на території Східної Європи. Центр ставить собі за мету забезпечення зв’язків та обмін досвідом з науково-дослідницькими, освітніми та громадськими організаціями в Україні; координацію та здійснення спільної наукової роботи з вищими навчальними закладами та освітніми академічними центрами в Україні. Завдання Центру – сприяння інтеграції української науки до європейського та світового простору.
Організація запрошує до співробітництва громадські та наукові установи; студентів, викладачів та співробітників навчальних закладів, дослідницьких та культурних інституцій.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s